Головна » 2016 » April » 23 » Музей українського війська відвідали учителі року
Музей українського війська відвідали учителі року

22 квітня Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відвідали учасники всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2016" у номінації "Захист Вітчизни", який проходив на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Під час проведення конкурсу учасники мали змогу ознайомитися і з різними зразками стрілецького та гранатометного озброєння, частину з яких було надано Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 750 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0