Головна » 2018 » February » 13 » Концепція розвитку Волинського краєзнавчого музею на 2018–2022 рр.
Концепція розвитку Волинського краєзнавчого музею на 2018–2022 рр.

Схвалена конкурсною комісією з проведення конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею, а також постійною комісією обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму, „Концепція розвитку Волинського краєзнавчого музею на 2018–2022 рр.”, підготовлена Анатолієм Силюком.

Нагадаємо, що депутати Волинської обласної ради 8 лютого 2018 року не затвердили обраного на конкурсі директора Волинського краєзнавчого музею.

Колектив Волинського краєзнавчого музею запросив депутатів 14 лютого взяти участь у загальних зборах трудового колективу музею, з приводу непризначення Волинською обласною радою на посаду директора Волинського краєзнавчого музею, обраного на конкурсі, згідно законодавства України, в.о. директора музею Силюка Анатолія Михайловича.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 664 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2