Головна » 2018 » February » 15

Звернення обласного комітету профспілки культури України, керівників обласних установ культури, провідних творчих працівників на підтримку кандидатури Анатолія Силюка на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

У Володимирі-Волинському відбулася Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Олександр Цинкаловський – велич особистості» до 120 річниці від дня народження видатного історика, археолога та етнографа України.

У Луцьку 20 лютого відбудуться заходи із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, до яких долучився Волинський краєзнавчий музей.

Газета Верховної Ради України «Голос України» сьогодні, 15 лютого, опублікувала статтю з приводу того, що депутати Волинської обласної ради на сесії не прийняли рішення про призначення директором Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка.