Головна » 2018 » February » 14

Одне із питань порядку денного ХVIII позачергової сесії Волинської обласної ради – продовження контракту директору Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка, який попередньо успішно пройшов конкурс. Його кандидатуру також затвердили й на засіданні профільної комісії облради. Тим не менше, лише один голос «проти» на сесії облради. Натомість, більшість обранців громади взагалі не проголосували! Тож сьогодні, 14 лютого, відбулися збори трудового колективу музею, де вимагали повторно заслухати питання під час чергової сесії.

Працівники Волинського краєзнавчого музею невдоволення рішенням депутатів Волинської обласної ради, які не захотіли продовжувати контракт із директором музею Анатолієм Силюком, та вимагатимуть обранців громади переглянути рішення. Збори трудового колективу відбулися 14 лютого, повідомляє «Інформаційне агентство ВолиньPost».

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик під час зборів трудового колективу Волинського краєзнавчого музею 14 лютого зауважив, що був щиро здивований рішенням щодо не продовження контракту із директором музею Анатолієм Силюком, – повідомляє «Інформаційне агентство ВолиньPost».

Працівники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки взяли участь у презентації книг відомого в Україні доктора медичних наук, художника, письменника, композитора, генерал-полковника українського козацтва Михайлюка Климентія Івановича

У суботу, 17 лютого, у Луцькому замку відбудеться святково-обрядове дійство «Збирайся, родочку, на колодочку!» в рамках фольклорно-мистецького проекту «Масляна в Луцькому замку».