Головна » 2018 » February » 14 » За участі музейників презентували дитячі книжки Климентія Михайлюка
За участі музейників презентували дитячі книжки Климентія Михайлюка

Працівники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки взяли участь у презентації книг відомого в Україні доктора медичних наук, художника, письменника, композитора, генерал-полковника українського козацтва Михайлюка Климентія Івановича, що проживає у місті Стрий Львівської області. Презентація відбулася 13 лютого у Волинському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Діткам автором було подаровано книги, а бійцями підрозділу ДУК передано солодкі подарунки.

Також Климентій Іванович за заслуги у розбудові Української держави був нагороджений медаллю «За державність» від українського козацтва, яку вручив ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти П. С. Олешко.

Після цього автор провів діагностику для діток, працівників та бійців ДУК.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 538 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0