Головна » 2018 » February » 07

Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки підготовлено і видано: Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2018 рік / упр. культури Волин. ОДА ; Волин. краєзн. музей ; Волин. ДОУНБ ім. Олени Пчілки; ред.-упоряд.: Є.І.Ковальчук, А.А.Понагайба. – Запоріжжя : Мєга-Мікс, 2017. – 324 с.

Презентація фотоархіву – картотеки членів ОУН-УПА, яка знаходилася свого часу в управлінні КГБ у Волинській області, відбудеться 8 лютого, у четвер, о 12.00 у приміщенні Волинського краєзнавчого музею.

У лютому Волинський краєзнавчий музей традиційно проводить цикл заходів, приурочених до дня народження Лесі Українки

6 лютого у приміщенні Волинського краєзнавчого музею, у рамках проекту «Наші Захисники», відбувся другий захід, присвячений полку «Азов» Національної гвардії України.