Головна » 2018 » February » 7 » Волинський краєзнавчий музей запрошує на заходи до дня народження Лесі Українки
Волинський краєзнавчий музей запрошує на заходи до дня народження Лесі Українки

У лютому Волинський краєзнавчий музей традиційно проводить цикл заходів, приурочених до дня народження Лесі Українки:

Заходи Волинського краєзнавчого музею
до 147-ої річниці від дня народження Лесі Українки

21 лютого о 13.30
Виставка «Товаришки» (творча співдружність Лесі Українки і Ольги Кобилянської) із фондової колекції Волинського краєзнавчого музею, Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, Музею Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Місце проведення: виставковий зал Музею Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

22 лютого о 12.00
«Ті вічні пісні, ті єдині спадки…» (Леся Українка) – музейна зустріч з нагоди дня народження Лесі Українки.
Місце проведення: Волинський краєзнавчий музей.

Впродовж лютого
Експонування у навчальних закладах пересувної фотодокументальної виставки «Леся Українка і Волинь» (за попереднім замовленням).

Заходи до дня народження Лесі Українки
у Колодяжненському літературно-меморіальному
музеї Лесі Українки

7 лютого о 12.00
Відкриття виставки «Я писатиму в порозумінні з моїм мужем…» (до 138-ої річниці від дня народження фольклориста, ученого, музикознавця, юриста, чоловіка Лесі Українки Климента Васильовича Квітки).

24 лютого о 12.00
Літературний вечір «Я писатиму в порозумінні з моїм мужем…», присвячений 147-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

24 лютого о 13.00
Відкриття виставки художника Гаврила Никифоровича Остапенка «Краєвиди Волині».

25 лютого об 11.00
Урочистий мітинг, покладання квітів до пам’ятника Лесі Українці.

25 лютого об 11.00
Обласний конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 147-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

Телефон для довідок:
(0332) 24-75-82 (відділ науково-освітньої роботи)

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 493 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2