Головна » 2018 » February » 7 » У Луцьку оприлюднять 142 фото членів ОУН–УПА з архівів КГБ
У Луцьку оприлюднять 142 фото членів ОУН–УПА з архівів КГБ

Презентація фотоархіву – картотеки членів ОУН-УПА, яка знаходилася свого часу в управлінні КГБ у Волинській області, відбудеться 8 лютого, у четвер, о 12.00 у приміщенні Волинського краєзнавчого музею. На цих фотографіях – зображення членів ОУН–УПА. Багато з них не ідентифіковані. У картотеці збережені світлини ліквідованих або ж вбитих представників українського підпілля. Архів датується 40–50-ми роками ХХ століття.

Головна мета оприлюднення знімків – показати злочини, які проводила комуністично-радянська система на території Волинської області. Крім того, саме цей фотоархів є однією із складових частин створення у майбутньому музею національно-визвольних змагань. Картотека, що містить 142 світлини, буде оприлюднена вперше.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 533 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3