Головна » 2017 » December » 19 » Інтерактивну екскурсію до дня Святого Миколая провели у Музеї волинської ікони
Інтерактивну екскурсію до дня Святого Миколая провели у Музеї волинської ікони

Напередодні дня Святого Миколая, до Музею волинської ікони завітали учні 6 класу Луцької спеціалізованої школи № 1. Під час екскурсії школярі оглянули ікони XVI – XVIII ст. з образом Святого Миколая, дізналися про традицію його зображення у давньому малярстві, про його життя, пошанування в Україні.

А після цього, сформувавши дві команди, діти прийняли участь у веселій грі-квесті із запитаннями та завданнями віднайти ікони за фрагментами, складанням пазлів з образом Святого. По завершенню гри всі учасники отримали заохочувальні призи.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 584 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.2/5