Головна » 2017 » December » 28 » Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнилися новими експонатами із зоні АТО
Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнилися новими експонатами із зоні АТО

Виставка «Неоголошена війна. Волинський рахунок», що діє у Волинському краєзнавчому музеї, постійно поповнюється новими експонатами, які розповідають про жертовність наших земляків у зоні АТО.

27 грудня старший інспектор роти поліції особливого призначення «Світязь» – капітан Сергій Зиза передав до музею власні однострої, у яких він пройшов через вогняні дороги Дебальцівського плацдарму, бої за Вуглегірськ. Варто нагадати, що цього року, 21 лютого, роті «Світязь» був присвяченій захід із циклу «Перемоги української зброї», що відбувся у стінах Волинського краєзнавчого музею.

Ми розраховуємо, що ініціативу Сергія Зизи підтримають інші учасники АТО, волонтери, свідомі громадяни, яким не байдужа новітня історія нашої держави. Внесок волинян у захист територіальної цілісності і суверенітету України має бути збережений для пам’яті наступних поколінь. Сьогодні це залежить саме від нас.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 644 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4