Головна » 2016 » April » 21 » «Чому луцький слоник залишився один?» або «Забуті пам’ятники міста Луцька»
«Чому луцький слоник залишився один?» або «Забуті пам’ятники міста Луцька»

Під такою назвою у Волинському краєзнавчому музеї відбулась чергова зустріч із циклу «Музейні посиденьки», приурочена до Дня пам’яток історії та культури України.

На заході обговорювались питання:

• Монументальне мистецтво: естетика і політика
  • Луцьк: колись і сьогодні
  • Міські зони відпочинку для лучан у різні часи
  • Найдавніші пам’ятники нашого міста: якими вони були і де знаходились
  • Чому зникають пам’ятники
  • Створення і руйнування пам’ятників: ставлення до минулого чи погляд у майбутнє

Цікавими сторінками «Музейних посиденьок» стали: знайомство із маловідомими сторінками історії рідного міста, закарбованими на світлинах із особистого фотоархіву Н. Ю. Пушкар, головного хранителя Волинського краєзнавчого музею, жвавий діалог та обмін думками, а також затишна атмосфера домашнього чаювання.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 725 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/4