Головна » 2016 » December » 21

Темою календаря на наступний рік стала робота відомого українського іконописця Йова Кондзелевича «Христос Вседержитель» кінця ХVІІ століття.

Волинський туристичний клуб "Ми", творче обєднання "По Віт Ру" запрошує на прем'єру фільму "Сім природних чудес Волині". Організатори, зокрема, запрошують працівників Волинського краєзнавчого музею, його відділу природи та усіх музейників волинського краю.

20 грудня у Музеї волинської ікони в Луцьку відбулася презентація наукового видання – книги «Повернута із небуття» про найдавнішу збережену в Україні ікону – образ Холмської Богородиці, присвяченої 250-літтю коронування ікони.

У Кортеліському історичному музеї відбулася презентація трьох нових стендів експозиції. Це стало результатом участі музею у міжнародному проекті «Захистимо пам’ять», який уже декілька років поспіль організовує за підтримки уряду ФРН Український центр вивчення історії Голокосту.

Вперше, після комплексу реставраційно-дослідних робіт, у Львівській національній галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького презентовано картину портрет Йоганна ІV Ангальт-Цербста із фондів Волинського краєзнавчого музею. Невдовзі унікальний раритет світової мистецької спадщини займе гідне місце в експозиції Художнього музею у м. Луцька.