Головна » 2016 » December » 22

Доброю щорічною традицією у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського стало вітання місцевої дітвори зі святом Миколая. Цьогоріч Миколай (а в цій ролі зазвичай виступає завідувач музею Віталій Кушнір) зібрав у себе дітей мужніх захисників Вітчизни, які були призвані до лав Українського війська у 2014-2016 роках.

21 грудня у приміщенні Палацу культури міста Луцька відбувся мистецький захід «Горить моє серце», присвячений 145-й річниці від дня народження Лесі Українки та закриттю року Лесі Українки на Волині. Під час заходу демонструвалась книжкова виставка «Нехай мої співи літають по рідній коханій моїй стороні», підготовлена Волинським краєзнавчим музеєм.

У Волинського краєзнавчого музею відбулася Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Модест Левицький в історії України і Волині та проблеми формування інтелектуальної еліти».

У день покровителя знань – пророка Наума, на імпровізований театральний поміст Музею історії Луцького братства вийшли учасники педагогічного гуртка «Дидаскал» з Луцького педагогічного коледжу. Гурток вже кілька років працює під керівництвом викладача коледжу Сергія Марчука.