Головна » 2016 » December » 22 » Наукова бібліотека Волинського краєзнавчого музею представила ювілейні видання Лесі Українки

21 грудня 2016 року у приміщенні Палацу культури міста Луцька відбувся мистецький захід «Горить моє серце», присвячений 145-й річниці від дня народження Лесі Українки та закриттю року Лесі Українки на Волині.

У фойє Палацу культури міста Луцька демонструвалась розгорнута книжково-ілюстрована виставка «Нехай мої співи літають по рідній коханій моїй стороні», на якій завідувач наукової бібліотеки музею Рита Наїдко представила ювілейні видання Волинського краєзнавчого музею та Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, здійснені в рамках проголошеного у Волинській області 2016 року – Роком Лесі Українки. Серед раритетних видань, що складають гордість колективу:

Леся Українка. Слово, моя ти єдиная зброє…: українському воїну в АТО / Упоряд. В. Комзюк, Н. Пушкар, А. Силюк. – Луцьк, 2016. – 292 с., іл.

Леся Українка. Купала на Волині. / Упоряд. В. Комзюк, Н. Пушкар. - Ковель, 2016. – 44 с., іл.

Леся Українка. Біда навчить: казка для молодшого шкільного віку / Упоряд. В. Комзюк, Н. Пушкар; ілюстр. П. Гулин. – Ковель, 2016. – 16 с., іл.

Леся Українка. Давня весна: вірші для середнього шкільного віку / Упоряд. В. Комзюк, Н. Пушкар; ілюстр. Л. Іванова. – Ковель, 2016. – 32 с., іл.

Минуле і сучасне Волині та Полісся. Леся Українка і родина Косачів в історії та культурі України та Волині. Науковий збірник. Випуск 57. Матеріали VІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої 155-річчю від дня народження Лесі Українки, с. Колодяжне на Волині, 24-25 лютого 2016 року. Упоряд. А. Силюк, В. Комзюк. – Луцьк, 2016. – 290 с., іл.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 667 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.3/6