Головна » 2016 » December » 19

16 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася завершальна зустріч учнів 6-а, 6-б класів Княгининівської ЗОШ I-III ст. з представниками Луцької міської громадської ветеранської організації «Спілка в’язнів – жертв нацизму».

Постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради у зв’язку із завершенням терміну дії контракт з директором Музею історії сільського господарства Волині-скансену пропонує провести конкурс на заміщення вакантної посади.

Увага!!! Оголошення про проведення обласного конкурсу проектів і програм, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку)