Головна » 2016 » December » 16

Учасники проекту неодноразово відвідували Волинський краєзнавчий музей. Оглядали експозиції, брали участь у пізнавальних заняттях, вчилися розписувати писанки.

На 45-му році існування Музей партизанської слави у селі Лобна Любешівського району поставили перед дилемою: бути йому чи не бути.

2016-ій на Волині був Роком Лесі Українки – видатної письменниці, чиє ім'я вивело українську літературу на світовий рівень. За традицією, що склалася упродовж багатьох років, музейні співробітники користуються нагодою для поповнення колекцій новими матеріалами відповідно до теми ювілею, державного свята, визначної дати тощо.

У Музеї волинської ікони відбулася творча зустріч з Володимиром Жупанюком – відомим українським художником, графіком, акварелістом, живописцем-пейзажистом, автором серії іконописних робіт.