Головна » 2016 » December » 16 » Колективу Волинського краєзнавчого музею вручена подяка від організаторів проекту «Психологічна допомога учасникам АТО та членам їх сімей»

Проект «Психологічна допомога учасникам АТО та їхнім сім’ям» втілювали викладачі кафедри практичної психології та безпеки життєдіяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» впродовж двох з половиною років.

У заміському готельному комплексі «Маєток» поблизу Луцька щомісяця традиційно відбувалися психологічні заняття із реабілітації родин учасників АТО. Триденна програма передбачала індивідуальні консультації, заняття в групах, дитячу арт-терапію, обговорення життєвих ситуацій, екскурсії та живе дружнє спілкування.

Учасники проекту неодноразово відвідували й Волинський краєзнавчий музей. Оглядали експозиції, брали участь у пізнавальних заняттях, вчилися розписувати писанки.

Вчора був проведений звітний V науково-практичний семінар «Оцінка ефективності надання психологічної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям», на якому підбивали підсумки, ділилися враженнями та міркували про подальшу діяльність. Тоді ж колективу Волинського краєзнавчого музею була вручена подяка за активну співпрацю та підтримку проекту «Психологічна допомога учасникам АТО та членам їх сімей».

Колектив Волинського краєзнавчого музею висловлює щиру вдячність викладачам кафедри практичної психології та безпеки життєдіяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та всім учасникам проекту за отриманий важливий досвід та можливість корисної співпраці.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 679 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2