Головна » 2016 » December » 21 » В Луцьку демонструватимуть фільм "Сім природних чудес Волині"
В Луцьку демонструватимуть фільм "Сім природних чудес Волині"

Волинський туристичний клуб "Ми", творче обєднання "По Віт Ру" запрошує на прем'єру фільму "Сім природних чудес Волині". Основною метою створення фільму є підняття екологічної свідомості, показ унікальних куточків Волині, куди самотужки рідко хто дістається, рослин, занесених у Червону книгу України, тварин, птахів, земноводних, ознайомити глядачів із природно-заповідним фондом Волинської області, який постійно змінюється, – повідомляє ІА "Конкурент".

У фільмі висвітлені Черемський природний заповідник, Шацький національний природний парк, Національний природний парк "Припять-Стохід", Ківерцівський національний природний парк "Цуманська пуща", загальнозоологічний заказник "Зубр", пам'ятка природи "Оконські джерела", ботанічний заказник "Воротнівський", ландшафтний заказник "Нечимне".

Документальний фільм "Сім природних перлин" створювався протягом чотирьох років. Для того, щоб показати унікальну природу Волині, зйомки проводилися на великих площах в різні пори року і, в основному, в складних умовах і важкодоступних місцях, використовувалися спеціальні знімальні пристрої, зокрема, квадрокоптер та апаратура для підводних зйомок.

Фільм "Сім природних чудес Волині" – візитівка Волинського краю, наочний посібник для молоді, яка навчається у школах та вузах. Фільм слугуватиме і засторогою тим, хто знищує природу, не береже її для наших нащадків. Він сприятиме популяризації іміджу Волині, адже розповідає про її неповторну красу, унікальність її природи, утверджує головну ідею – продовжуючи життя навколишнього світу, ми продовжуємо життя собі, – зазначають організатори.

Перегляд фільму відбудеться 23 грудня о 15.00 в кінокомплексі "Адреналін" (Синя зала) м. Луцьк, вул. Карбишева, 1. Вхід вільний.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 566 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1