Головна » 2016 » November » 22

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет української письменниці Маргарити Юріївни Малиновської (1941 – 1983) «Душа Твоя в небі Полісся» з нагоди 75-річчя від дня народження.

Так називався тематичний захід, який за участі працівників Торчинського історичного музею відбувся у стінах Білостоцької загальноосвітньої школи Луцького району і був присвячений уродженцю села Білосток, борцеві за незалежність України, краєзнавцю, поету Антону Коновалюку

23 листопада о 13.00 год. у приміщенні Волинського обласного краєзнавчого музею за адресою м.Луцьк, вул. Шопена, 20 відбудеться презентація Всеукраїнського проекту «Пересувна виставка творчих робіт людей, які постраждали від нацизму та тоталітаризму в п’яти містах України» на тему: «Війна та мир: діалог поколінь»