Головна » 2016 » November » 22 » В обласному музеї відбувся вечір-портрет української письменниці Маргарити Малиновської

21 листопада 2016 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет української письменниці Маргарити Юріївни Малиновської (1941 – 1983) «Душа Твоя в небі Полісся» з нагоди 75-річчя від дня народження.

У музейному заході взяли участь: Валентина Штинько, українська поетеса, прозаїк, публіцист, член Національної спілки письменників України; Василь Федчук, заслужений журналіст України, краєзнавець; Іван Чернецький, поет, прозаїк, член Національної спілки письменників України, а також родичі, друзі, однокласники: Катерина Москалюк, Марія Кінах, Галина Пастушевич, Валентина Ярова, знайомі та земляки письменниці.

На заході були присутні студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.

Гості вечора ознайомились із фотодокументальною виставкою з фондів музею, на якій представлені матеріали про життя і творчість Маргарити Малиновської: світлини, рукописи, автобіографія, щоденники, похвальні грамоти, листи, книги та ін., передані до музею родиною письменниці.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 765 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3