Головна » 2016 » November » 17

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся науково-освітній захід «Моя революція», присвячений Дню Гідності та Свободи. Метою його була зустріч студентської молоді з активістами Революції Гідності 2013-2014 років, Помаранчевої революції 2004 року та Студентської голодівки на граніті в 1990 році.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація картини відомого українського художника, майстерного графіка, аквареліста, живописця-пейзажиста, автора серії іконописних робіт В. Г. Жупанюка „Святий Миколай Чудотворець – покровитель Луцька”.

Тиждень, який минув, у Торчинському народному історичному музеї імені Г. О. Гуртового був присвячений Дню української писемності та мови. Протягом трьох днів у музеї побували учні навчальних закладів району.