Головна » 2016 » November » 29

У Музеї волинської ікони відбулася передача до фондів Волинського краєзнавчого музею сакральних картин, виконаних воїнами АТО в рамках проекту «Арт-постріл».

20 років тому відійшла у вічність видатна художниця Софією Караффою-Корбут. На Волині, у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки зберігається унікальна колекція ілюстрацій мисткині до «Лісової пісні» Лесі Українки, що складає гордість музейної колекції.

1 грудня о 15.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться восьмий захід із циклу «Перемоги української зброї» – «Бій УПА у Новому Загорові 11–12 вересня 1943 р.»

30 листопада о 12.00 год. у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки Володимира Ящука «Мініатюрні моделі вітрильників в пляшках».