Головна » 2016 » November » 02

6 листопада о 15.00 год. запрошують усіх бажаючих на урочистість, присвячену дню народження Художнього музею, на тему «Заснування картинної галереї у Луцьку (Художній відділ ВКМ). Період становлення і поступ 1970-х років» в межах культурно-мистецького проекту із традиційного циклу «Сторінками історії Художнього музею м. Луцька – відділу ВКМ».

Тільки до 6 листопада можна оглянути унікальні витвори народних майстрів України, виставлених на виставці в рамках Всеукраїнського проекту „Військово-польовий АРТ” в обласному краєзнавчому музеї по вул. Шопена, 20 (3-ій поверх).

Не втратьте свій шанс!

В експозиції відділу природи Волинського краєзнавчого музею відбулась тематична екскурсія „Легенди рідної Волині”, яку підготували працівники відділів природи, новітньої історії та науково-освітньої роботи.