Головна » 2016 » November » 2 » Художній музей запрошує на день народження!
Художній музей запрошує на день народження!

6 листопада о 15.00 год. запрошують усіх бажаючих на урочистість, присвячену дню народження Художнього музею, на тему «Заснування картинної галереї у Луцьку (Художній відділ ВКМ). Період становлення і поступ 1970-х років» в межах культурно-мистецького проекту із традиційного циклу «Сторінками історії Художнього музею м. Луцька – відділу ВКМ».

Мета:

– сфокусувати увагу сучасників на проблемі осмислення ролі музеїв у суспільному бутті;

– ще раз пройтись етапами створення колекції Художнього музею міста Луцька;

– згадати імена всіх, хто долучився до її збереження та розбудови.

В програмі:

– презентація виставки «Микола Черенюк (1945 – 2001) і художники його часу»;

– виступи керівництва обласного та міського управлінь культури, дирекції Волинського краєзнавчого музею;

– доповіді науковців на зазначену тему, спогади колег, привітання друзів;

– святковий концерт «Nota Bene» на честь музейного свята за участі виконавців:

Олександр Бень (баритон) – лауреат Міжнародного конкурсу, соліст Південно-чеського театру опери та балету (м. Будейовіце).

Концертмейстер: Наталя Стецюк

Сергій Бень (бас-баритон) – викладач факультету мистецтв Східно європейського національного університету ім. Лесі Українки

Концертмейстер: Наталя Пом’яновська.

В програмі концерту: твори українських та зарубіжних композиторів.

Час зустрічі: 6 листопада 2016 року (неділя) о 15.00 годині.
Місце зустрічі: Художній музей м. Луцька – відділ ВКМ, вул. Кафедральна 1-А, (Луцький замок).

Вхід за запрошенням або по квитках, які можна придбати у касі музею. Довідки за тел.:(0332) 72-30-75

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 708 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0