Головна » 2016 » November » 17 » В обласному музеї презентували картину „Святий Миколай Чудотворець – покровитель Луцька”

15 листопада 2016 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація картини відомого українського художника, майстерного графіка, аквареліста, живописця-пейзажиста, автора серії іконописних робіт В. Г. Жупанюка „Святий Миколай Чудотворець – покровитель Луцька”.

Володимир Григорович поділився з присутніми історією створення цього полотна, розповів про власні методи роботи над художніми творами та про поєднання історії, культури та духовності у своїх іконописних картинах.

У презентації також взяли участь син Володимира Григоровича – відомий волинський художник-іконописець Ярослав Жупанюк, та історик, краєзнавець, начальник відділу охорони культурної спадщини управління культури Луцької міської ради Петро Олексійович Троневич.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 650 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3