Головна » 2016 » March » 12

Цей рік у Волинській області з ініціативи депутатів фракції УКРОП в обласній раді оголосили роком Лесі Українки.

Інформаційні таблички на стелі Героям Радянського Союзу, які побили вандали навпроти меморіального комплексу на вулиці Шопена, перемістять до Волинського регіонального музею українського війська та військової

У виставковому залі Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, за адресою вул. Драгоманова, 23, на початку березня 2016 року оновлено експозицію виставки «Рідний край у тебе в серці».

Місяць березень в Україні називають шевченківським. Протягом нього в закладах освіти та культури відбуваються різноманітні заходи по вшануванню великого сина України – Тараса. В цьому році працівники Торчинського народного історичного музею ім. Г. О. Гуртового відгукнулись на запрошення колективу навчально-виховного комплексу № 26 м. Луцька та підготували тематичну виставку, присвячену життю та творчості Тараса Шевченка.