Головна » 2016 » March » 12 » Побиті меморіальні таблички віддадуть у музей українського війська
Побиті меморіальні таблички віддадуть у музей українського війська

Інформаційні таблички, які побили вандали навпроти меморіального комплексу на вулиці Шопена, перемістять до Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки.

Відповідне розпорядження підписав у п’ятницю, 11 березня, міський голова Микола Романюк, – повідомляє Район.Луцьк.

Таке рішення пов’язане зі зверненнями до міськради Луцької міської організації ветеранів України, учасників бойових дій, учасників війни, інвалідів праці, пенсіонерів. Побиті меморіальні таблички повинні перемістити на територію Регіонального музею українського війська.

Нагадаємо, що у неділю, 7 лютого, невідомі зловмисники пошкодили меморіальні дошки на розі вулиць Огієнка та Шопена. Зокрема розбили табличку з написом «Герої Радянського Союзу, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, у 1941-1945 р.р. на Волині, іменами яких названі вулиці нашого міста», а також дошку із зображенням радянської зірки.

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 769 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1