Головна » 2016 » March » 13

Влада Криму закрила для відвідувачів Музей Лесі Українки в Ялті, повідомляє прес-служба Міністерства культури.

Конкурс юних писанкарів пам'яті Єлизавети Богуславської організовується Володимир-Волинським історичним музеєм з метою увічнення пам'яті Єлизавети Богуславської – самобутньої майстрині-писанкарки, яка жила у Володимирі-Волинському наприкінці 19 – на початку 20 століття та для пошуку талановитих людей серед учнівської і студентської молоді – наших сучасників.

На базі експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району (за 12 км. від Луцька), у суботу, 19 березня буде відтворено давнє обрядодійство – «Весна іде – мир несе!».