Головна » 2016 » March » 13 » Володимир-Волинський історичний музей запрошує до участі в конкурсі писанкарів
Володимир-Волинський історичний музей запрошує до участі в конкурсі писанкарів

І. Загальні положення:

- конкурс юних писанкарів пам'яті Єлизавети Богуславської організовується Володимир-Волинським історичним музеєм з метою увічнення пам'яті Єлизавети Богуславської – самобутньої майстрині-писанкарки, яка жила у Володимирі-Волинському наприкінці 19 – на початку 20 століття та для пошуку талановитих людей серед учнівської і студентської молоді – наших сучасників.

ІІ Мета конкурсу:

- пошук здібної молоді серед учнів і студентів навчальних закладів 1-4 рівня акредитації м.Володимира-Волинського;

- сприяння художньо-естетичному вихованню підростаючого покоління;

- популяризація українських народних звичаїв і традиції серед молоді;

ІІІ. Учасники конкурсу:

учні 8-11 класів(14-17 років),

студенти вищих навчальних закладів 1-4 рівня акредитації.

ІV Конкурс проводиться у три етапи :

1 етап – реєстрація поданих на конкурс робіт (з 1 березня по 20 квітня 2016 р.)

2 етап – оцінка журі конкурсу поданих робіт (20-27 квітня 2016 р.)

3 етаппідведення підсумків і нагородження переможців, відкриття виставки робіт учасників і переможців конкурсу відбудеться 27 квітня 2016 р. о 14.00 г. в музеї (вул.Івана Франка № 6)

V. Умови проведення конкурсу та вимоги до конкурсних робіт:

- для участі в конкурсі подаються 5(або більше) писанок виконаних на курячих яйцях у поєднанні традиційних технік та(або) з елементами новизни

- оформлення робіт можна зробити у вигляді великодніх композицій

VІ. Критерії оцінки робіт:

При оцінюванні робіт журі буде брати до уваги :

- поєднання традицій і новизни;

- оригінальність робіт

- вишуканий художньо-естетичний смак.

VІІ. Порядок нагородження переможців конкурсу.

- Переможцям конкурсу присуджуються призові місця: учні – 1, 2, 3 місце; студенти вузів 1-4 рівня акредитації – 1, 2, 3 місце;

- переможці нагороджуються грамотами,подяками та грошовими преміями;

- роботи учасників і переможців конкурсу експонуватимуться у виставковій залі музею впродовж травня 2016р

- Підведення підсумків конкурсу і нагородження переможців буде -транслюватися по місцевому телебаченню, інформація про учасників і переможців буде розповсюджена на сайтах ВВІМ та Волинського краєзнавчого музею, у місцевій пресі.

- роботи переможців зберігатимуться у фондах музею і будуть використовуватися при оформленні музейних експозицій з обов'язковим зазаначенням прізвищ авторів.

Роботи приймаються з 1 березня по 20 квітня 2016 р.

за адресою:

м. Володимир-Волинський,

вул. Івана Франка № 6

історичний музей.

Тел. для довідок 2 19 11

Оргкомітет

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 773 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1