Головна » 2016 » March » 15

Відкриття виставки «Він рятував пам'ять про українське село», присвяченої 75-річниці від дня народження відомого музейника, етнографа, дослідника народної архітектури Західної України Архипа Григоровича Данилюка, відбулося в Любомльському краєзнавчому музеї. У її відкритті взяли участь родичі відомого науковця, земляки-односельчани, представники влади району, керівники організацій та громадськість краю.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «За вашу і нашу свободу», приуроченої до 270-річчя від дня народження Тадуша Костюшка та 185-ої річниці Польського повстання 1830-1831 років.

Колеги! Підтримаймо пропозицію музею!

Назви вулиць міста повинні прославляти лучан і волинян, які поклали життя і своєю невтомною працею прославили рідну Волинь!

У Луцьку повинна бути вулиця

Олекси Ошуркевича!