Головна » 2016 » March » 10

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 лютого 2016 р. № 119-р схвалено Довгострокову стратегію розвитку української культури - стратегію реформ, якою передбачено досягнення операційних цілей у різних секторах культури, зокрема у музейній діяльності, що сприятиме досягненню довгострокових стратегічних цілей.

Театралізоване дійство «Слова його лились, текли і в серце падали глибоко», присвячене дням пам'яті Тараса Шевченка, відбулося 9 березня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки.

9 березня у Володимир-Волинському історичному музеї імені О.Дверницького відбулася історична година на тему « Шевченко справжній і вигаданий».

У меморіальній експозиції ”Шевченківська світлиця Миколи Куделі” – секторі Волинського краєзнавчого музею, відбулася історична година ”Сучасний Шевченко”, присвячена 202-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.