Головна » 2016 » March » 18

Служба Безпеки України передала у Волинський краєзнавчий музей культурні цінності, вилучені у контрабандиста.

У Нововолинському міському історичному музеї відбулася презентація третьої персональної виставки місцевого художника Анатолія Мужевітіна. На захід завітали представники міської влади, художники Нововолинська та численні поціновувачі образотворчого мистецтва.

Запрошують мешканців Луцька долучитися до підготовки ідей для їх реалізації в межах проекту Ради Європи та Європейської Комісії «Урбаністичні стратегії в історичних містах, скеровані громадою». Натепер напрацьовано ідея ревіталізації Ринкової площі середньовічного Луцька, що, зокрема, передбачає: створення інтерактивного музею міста в будинку на вул. Данила Галицького,1а і реставрацію будинку на вул. Кондзелевича, 5 (Музей історії Луцького братства).