Головна » 2016 » March » 18 » «Поетичний простір» у «Музейному клубі»
«Поетичний простір» у «Музейному клубі»

22 березня о 15.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться перша зустріч в рамках проекту «Музейний клуб».

Літературна акція присвячена Всесвітньому дню поезії (21 березня) «Поетичний простір» має на меті пропагувати поетичне слово.

Всі, хто відвідає захід, матимуть можливість зачитати улюблені вірші (можна не напам’ять), чи то класиків, чи сучасників, розказавши при цьому кілька слів про автора і чому саме ці вірші є улюбленими. Бажаючі можуть спробувати і свої сили, прочитавши власні творіння.

На заході будуть присутні вже відомі волинські молоді письменники і ті, що лише пробують свої сили.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до літературного дійства, щоб у ці дні лунало якомога більше поезії, яка прикрашає наші сірі будні.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 756 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3