Головна » 2016 » March » 03

У Волинському краєзнавчому музеї презентували виставку «Святині України-Руси» заслуженого художника України Леоніда Гопанчука.

У Музеї волинської ікони відкрилася виставка "Образ священний". На виставці представлені 37 ікон XVIІІ-ХІХ ст., які були передані Волинському краєзнавчому музею управлінням СБУ у Волинській області у 2016 році.

Так Леся Українка називала Волинь. Саме під такою назвою у Торчинському народному історичному музеї ім. Г. О. Гуртового діє виставка, матеріали, які представлені на ній, оповідають про життя та творчу діяльність письменниці, пов’язані з Волинню.

У Просвітянській світлиці Волинської крайової організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка відбулася презентація збірочки поезій Лесі Українки «Слово, моя ти єдиная зброє…» для українських військових, підготовленої до друку науковцями Волинського краєзнавчого музею та його філіалу – Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.