Головна » 2016 » March » 12 » Оновлена виставка «Рідний край у тебе в серці» діє у Луцькому заповіднику
Оновлена виставка «Рідний край у тебе в серці» діє у Луцькому заповіднику

У виставковому залі Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, за адресою вул. Драгоманова, 23, на початку березня 2016 року оновлено експозицію виставки «Рідний край у тебе в серці». Організатор виставки – Ірина Артушевська, викладач факультету декоративно-ужиткового мистецтва Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського.

На виставці представлені роботи студентів та випускників відділу образотворчого мистецтва. Це – декоративні квіткові композиції у техніці басування та розпису на склі, світильники та пластичні вироби з лози, живописні картини за мотивами народних легенд про квіти.

Джерело: Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 962 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0