Головна » 2015 » Грудень » 15

18 грудня, у п'ятницю, в Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбудеться театралізований вечір, присвячений 440-річчю від дня народження фундаторки Києво-Могилянської академії, уродженки села Затурці Галшки Гулевичівни.

Зимова пора багата своїми, особливими святами, кожне з котрих має неповторні традиції та атрибути. Традиційно в музейних закладах готуються виставки майстрів художньої творчості, в роботах яких відтворено різдвяні мотиви. До заходів пов’язаних з новорічно-різдвяними святами долучається і Торчинський народний історичний музей ім. Г.О.Гуртового.

В Музеї історії Луцького братства 17 грудня о 15-00 відкривається інформаційна виставка про два історичні символи луцької громади – Святого Миколая, який повернувся на сучасний герб міста і Найсвятішу Панну, яку деякі лучани нехитро звуть «жінкою з вінками».