Головна » 2015 » Грудень » 10

У приміщенні виставкового залу Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) відбулось відкриття персональної виставки волинської художниці Зіновії Рубан, члена Національної спілки художників України.

У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася зустріч працівників культури і мистецтва міста, ініційована відомим майстром-художником Анатолієм Бойком, у якій взяли участь Сергій Шишкін, Андрій Шоцький, Микола Матусевич, Ігор Мацюк, Іван Кечма, Орися Вознюк, Олексій Кумецький.

Студенти-музейники на історичному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки заснували студентське наукове товариство «Музейон». 8 грудня студенти-музейники провели свій перший інтерактивний, освітній та соціально-орієнтований захід на тему «Сороміцьке в традиційній культурі».

У приміщені Волинського краєзнавчого музею студенти 31 групи кафедри дизайну Луцького національно технічного університету, з метою виготовлення облікової документації, здійснили обстеження унікального експоната відділу давньої історії – човна-однодеревця з Ковельського району.