Головна » 2015 » Грудень » 31

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурс на отримання гранту «Великий проект» від Посольського фонду США збереження  культурної спадщини (Фонд AFCP).  Конкурс відбуватиметься у два тури. Пропозиції на перший тур приймаються по 28 січня 2016 року.

Музейним працівникам із понад тридцятилітнім стажем, очільникам будинків культури та місцевих бібліотек, працівникам місцевих відділів культури, а також особливо вразливим представникам міністерства культури - читати цей допис не рекомендовано.

Робочою групою при Мінкультури, до якої увійшли науковці, пам’яткоохоронці та помічник Вячеслава Кириленка - Сергій Сиротенко, напрацьовано проект Закону України «Про охорону та збереження нерухомої культурної спадщини» та оприлюднено його на сайті Міністерства культури України  для громадського обговорення. Зауваження та пропозиції приймаються в термін до 29 січня 2016 року!