Головна » 2015 » Грудень » 25

У Волинському краєзнавчому музеї всіх відвідувачів сьогодні зустрічає розкішний Дідух. Створений він майстринею Валентиною Якимович та її ученицею Лізою Калюжною, яка навчається в студії «Поліське золото» при Соловичівській школі Турійського району. Святковий сніп поданий на Одинадцятий обласний конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят», що проводиться в музеї.

21 дитина із прифронтового міста Димитров Донецької області завітала на Волинь у рамках програми „Схід і Захід разом”. Школярі ознайомилися з історичними пам’ятками Ківерців і Луцька, побували на святкуванні Дня Святого Миколая і відкритті новорічної ялинки, відвідали Ківерцівський краєзнавчий музей, Луцький замок та зоопарк...

Персональна фотовиставка „Діти – це квіти життя” Вікторії Бєльської відкрилася у Нововолинському історичному музеї.