Головна » 2015 » Грудень » 24

В Іваничівському історичному музеї відбулося відкриття виставки новорічно-різдвяних атрибутів і композицій. Організація таких виставок уже стала традицією і цьогоріч проводиться уже сьомий раз. Для огляду відвідувачів музею свої роботи представили учні загальноосвітніх шкіл району і гуртківці КЗ «Іваничівський будинок дитячої і юнацької творчості».

Понад 60 своїх робіт «волинського Фаберже» Анатолія Бойка нині представлені на виставці у Музеї писанкового розпису, що в місті Коломия Івано-Франківської області.

Кожен день наближає нас до містерії новорічно-різдвяних свят. Поринути в їхню атмосферу та створити святковий настрій допоможе виставка «Українське Різдво», яка діє у Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового.

25 грудня (п’ятниця) о 15.00 год. у Художньому музеї відбудеться презентація чудового подарунку під різдвяну ялинку – книги Галини Малик «Їде грудень на коні», та зустріч з колективом видавців.