Головна » 2015 » Грудень » 29

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят в Ківерцівському краєзнавчому музеї відкрилася виставка вишитих ікон. Здавалося б, нічого особливого. Та родзинка в тому, що автором робіт є молодий юнак.

28 грудня у Музеї волинської ікони відбулася урочиста подія. Колектив музею став Лауреатом премія Благодійного фонду «Рідна Волинь» імені Бориса Клімчука Нагорода була вручена під час тематичної зустрічі «Ти не згасла, зоре ясна», присвяченої 15-річчю перебування Холмської Чудотворної ікони Богородиці у музеї.

У Художньому музеї відбувся заключна акція із культурно-мистецького проекту «Довгі осінні зимові вечори» – концерт вокальної музики «Барви передноворіччя».

Чергова зустріч очільників району із настоятелями релігійних громад міста відбулася у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї. Участь у зустрічі взяли голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Григорій Недопад, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк та начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Галина Слатініна.

У Художньому музеї відбулася презентація книги Галини Малик «Їде грудень на коні». Інтелігенція Луцька мала нагоду поспілкуватися із редактором Валентиною Бочковською, директором Музею книги і друкарства України, дизайнером Оленою Поліщук, художником-ілюстратором Ольгою Квашею.