Головна » 2015 » Грудень » 18

Напередодні свята Св. Миколая Музей волинської ікони приймав учнів 7-а класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІ ст. Школярі оглянули виставку ікон, присвячену образу Миколая, дізналися багато нового з життя Святого та прийняли участь у майстер-класі з виготовлення новорічного віночка.

У Художньому музеї відбулась підсумкова культурно-мистецька акція «Творчі діалоги на виставці «Малярство художників Луцька XX-XXI ст. із колекції ВКМ» в межах проекту «Дорогами історії – дорогами культури».

Напередодні дня Святого Миколая співробітники відділу природи Волинського краєзнавчого музею розпочали проведення екологічних годин «Ой, ялинко зелененька», присвячених Всеукраїнській природоохоронній операції – запобіганню незаконним рубкам новорічних ялинок.

Напередодні зимових свят у Ковельському історичному музеї відкрилась виставка «Новорічно-різдвяна листівка». Тут представлено 60 вітальних карток з фондової колекції музею.

До дитячого садочка № 25 міста Луцька завітали наукові співробітники відділу природи Волинського краєзнавчого музею із театралізованим дійством «Зимонька-Зима в гостях у малят».

У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація ляльок ручної роботи виготовлених Оксаною Саганюк. Це вже друга її персональна виставка у музеї, оскільки роботи отримали схвальні відгуки відвідувачів.

У Маневицькому краєзнавчому музеї відбулося засідання круглого столу «Концепція музеєфікації Поліського моносхилу». Директор Маневицького краєзнавчого музею Петро Хомич ознайомив учасників круглого столу із основними проблемами, заради вирішення яких і зібралися науковці.