Головна » 2015 » Грудень » 16

На день пам’яті апостола Андрія Первозданного речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук поспілкувався із вікарієм Київської Митрополії митрополитом Переяслав-Хмельницким і Вишневським Олександром. Було обговорено питання тристоронньої співпраці між Волинською єпархією, Фондом імені Блаженнішого Митрополита Володимира, а також Музеєм волинської ікони.

Рада Волинського товариства «Холмщина» разом з Волинським краєзнавчим музеєм, редакцією газети «Волинь-нова» оголошують проведення вікторини «Не забувай про рідний край» з нагоди 70-х роковин виселення етнічних українців зі своєї малої батьківщини у 1944 - 1951 роках. До участі у вікторині запрошуються учні, студенти, юні нащадки депортованих українців, усі бажаючі.

П О Л О Ж Е Н Н Я