Головна » 2015 » Лютий » 26

1 березня (неділя) на 14 год. Художній музей запрошує діток «На гостини та гостинці від музейної киці» – культурно-мистецьку акцію в межах проекту «Екологія природи – екологія культури».

Вже кілька років поспіль триває співпраця між Університетом третього віку, який діє при терцентрі з обслуговуання одиноких громадян, та Володимир-Волинським історичним музеєм. 26 лютого слухачі історико-краєзнавчого факультету прослухали змістовну лекцію про життя і творчість Лесі Українки.

26 лютого в конференц-залі Волинського краєзнавчого музею був проведений усний журнал «Хвилі моєї туги». Захід відбувався в рамках відзначення 144-ої річниці від дня народження Лесі Українки.

26 лютого в Музеї Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки до 144-річчя від дня народження поетеси та 30-річчя від дня заснування музею було урочисто відкрито виставку «Місто “Надії”: Леся Українка і Луцьк».