Головна » 2015 » Лютий » 12

12 лютого у приміщенні Волинського краєзнавчого музею у м. Луцьку по вул. Шопена, 20 відбулося відкриття виставки «Колесо історії: дослідження ДП «Волинські старожитності» у 2014 році».

Волинський краєзнавчий музей готує до видання у травні 2015 року науковий збірник „Волинський музейний вісник”. Випуск 7. У ньому будуть опубліковані матеріали ІІІ Волинської науково-практичної конференції „Музейна педагогіка. Теорія і практика” та П’ятого круглого столу на тему „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”. Крім того, пропонується всім зацікавленим у розвитку волинського музейництва подати до наукового збірника свої статті згідно запропонованої тематики.

Для слухачів історико-краєзнавчого факультету Університету третього віку, який функціонує при Володимир-Волинському історичному музеї прочитано лекцію про історію організації «Пласт».