Головна » 2015 » Лютий » 25

25 лютого у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку «Яка краса ця «Лісова пісня»! Яка насолода бачити її на сцені…».

До 144-річя від дня народження Лесі Українки була приурочена виставка «Рідкісні видання творів Лесі Українки», на якій були представлені стародруки та книги з фондів Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

У день 144-ї річниці від дня народження Лесі Українки фондові колекції Колодяжненського літературно-меморіального музею письменниці поповнилися неоціненними подарунками.

25 лютого виповнилося 144 роки від дня народження Лесі Українки. У Колодяжненського літературно-меморіального музеї письменниці в цей день відбулося покладання квітів до підніжжя пам'ятника письменниці, урочиста академія за участю представників Ковельської райдержадміністрації, дирекції Волинського краєзнавчого музею, письменника А.Семенюка, професора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Г. Бондаренка.