Головна » 2015 » Лютий » 17

17 лютого Музей волинської ікони відвідали голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона та головний редактор інтернет-порталу «Православіє в Україні» Юлія Комінко, які завітали до Луцька для участі у заходах святкування Всесвітнього дня православної молоді.

Таблоїд Волині продовжує експеримент: дізнається, що викликає у музеях цікавість у малечі, і знову запросили до співпраці юного «експерта» Дениска Стефанишина. Цього разу вирішили відвідати Музей технічного прогресу. Вибрали саме його тому, що досі мало хто знав, що такий музей у Луцьку взагалі є.

18 лютого о 12.00 год. у виставковому залі Волинського краєзнавчого музею “Герої не вмирають” відбудеться вечір-спогад “Воїни світла”. Захід приурочений до річниці розстрілу на Майдані.