Головна » 2015 » Лютий » 14

На День святого Валентина у Художньому музеї в особливій романтичній атмосфері шанувальники мистецтва почули лекцію «Кохання в біографіях митців, твори яких представлені в постійній експозиції Художнього музею, та ними портретованих сучасників».

Напередодні першої річниці перемоги революції Гідності – Євромайдану у видавництві АРТстудія м. Луцька вийшла друком нова книга «Майдан» (Роздуми про пережите та новітні події української історії) директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка.  Це уже друге видання, доповнене і перероблене обсягом понад 260 сторінок та багато ілюстроване.

У Володимир-Волинському історичному музеї презентували виставку робіт учасників IV міжнародного пленеру іконопису, який відбувся минулого літа у селі Замлиння, що на Волині.