Головна » 2015 » February » 26 » ЛЕКЦІЮ ПРО ЖИТТЄВИЙ І ТВОРЧИЙ ШЛЯХ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ПРОЧИТАНО У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ МУЗЕЇ

Вже кілька років поспіль триває співпраця між Університетом третього віку, який діє при терцентрі з обслуговуання одиноких громадян, та Володимир-Волинським історичним музеєм.

26 лютого нинішнього року слухачі історико-краєзнавчого факультету прослухали змістовну лекцію про життя і творчість Лесі Українки, яку прочитала провідний бібілотекар міської бібліотеки для дорослих Тетяна Гілевич.

Присутні дізналися про родину великої поетеси, про вагому роль Олени Пчілки у вихованні Лесі Українки і формуванні її світогляду та літературного таланту.

Тетяна Михайлівна цікаво розповіла про особисте життя Лесі Українки, її стосунки з Сергієм Мержинським, Нестором Гамбарашвілі, Климентом Квіткою. Розповідь була проілюстрована рядками з віршів безсмертної Лесі Українки.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 844 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0