Головна » 2013 » November » 27
   Депутатам Волинської облради показали, що можуть зробити з людьми прихильники методів інквізиції та репресій. Візит у музей жертв політичних репресій у Луцьку відбувся у рамках Дня депутата облради у середу, 27 листопада.
   27 листопада у Волинському краєзнавчому музеї відбулася чергова літературна година «Читаємо Шевченка разом». Гостями заходу стали учні ЗОШ № 2 м.Луцька. На прикладі творів «Великий льох», «Сон», «Холодний яр» наукові співробітники музею висвітлили соціально-політичні погляди Т.Г.Шевченка.
   29 листопада у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч з художниками, майстрами по виготовленню гобеленів, членами Національної спілки майстрів народного мистецтва України Галиною Яківною та Андрієм Васильовичем Микитами. Відвідувачам буде запропоновано оглянути персональну виставку майстрів, відвідати майстер-клас з виготовлення гобеленів та поспілкуватися з творчою родиною.